Cięcie laserem Wrocław

Cięcie laserem to usługa, którą świadczymy na terenie Wrocławia. Dysponujemy odpowiednio wyposażonym parkiem maszyn, co umożliwia nam szybkie oraz dokładne realizowanie zleceń. Dzięki zastosowaniu najnowszych metod obróbki metalu tworzymy produkty o dowolnych kształtach. Cięcie laserowe pozwala na wykonanie serii takich samych elementów. Technika ta jest niezwykle korzystna czasowo oraz cenowo, a gotowe produkty, dzięki dokładnemu odwzorowaniu, spełniają oczekiwania klientów.

Cięcie laserem – Wrocław

W naszym parku maszynowym znajdującym się we Wrocławiu posiadamy wycinarki najnowszej technologii z serii Laser Pro Fiber, które umożliwiają szybkie i precyzyjne cięcie laserem. Nasze maszyny wykorzystują energooszczędne i wymagające minimalnej konserwacji źródło lasera, gdzie zamiast systemu luster do przesłania wiązki służy światłowód. Dzięki tej technice tniemy w stali elementy, od których wymaga się dużej precyzji. Głównymi zaletami cięcia laserem światłowodowym jest wydajność i szybkość – w porównaniu do zwykłych wycinarek laserowych. Na naszym laser fiber jesteśmy w stanie uzyskać nawet kilkukrotny wzrost prędkości cięcia, a także większą jego dokładność i niezawodność.

Przeznaczeniem maszyny tnącej jest szybkie wycinanie laserem blach metalowych, na przykład stali czarnej albo stali nierdzewnej, kwasoodpornej, narzędziowej, transformatorowej, sprężynowej, miedzi, mosiądzu lub aluminium. Wymiary cięcia ograniczone są jedynie stołem urządzenia laserowego i u nas wynoszą 1500 mm x 3000 mm.

Cięcie laserowe Wrocław – zalety

Wycinanie laserem daje wiele korzyści, na które składają się ogromna precyzja pracy, duża wydajność, brak konieczności dokonywania kolejnych obróbek metalu (gratowania), ponieważ dzięki zastosowaniu techniki lasera światłowodowego, krawędzie metalu są gładkie i bezpieczne. W naszej firmie mieszczącej się we Wrocławiu dajemy gwarancję zredukowania kosztów oraz ekonomicznego wykorzystania materiałów. Do najważniejszych zalet, dotyczących pracy lasera Pro Fiber należą:

 • wąska szczelina cięcia;
 • wysoka precyzja wykonywanych elementów;
 • maksymalne wymiary elementów: 1,5 m x 3 m;
 • niskie koszty procesu cięcia;
 • wysoka prędkość cięcia cienkich stali;
 • minimalizacja wydostawania się szkodliwych gazów do atmosfery.

Wycinanie laserowe Wrocław

Wycinaniem laserem zajmujemy się we Wrocławiu, ale naszą ofertę kierujemy do zainteresowanych z całego kraju oraz z zagranicy. Z naszych usług korzystają zarówno lokalni przedsiębiorcy, jak i osoby spoza okolicy. Cięcie laserowe jest zawsze wyceniane indywidualnie, koszty różnią się, w zależności od rodzaju zlecenia. Na cenę wpływa czas poświęcony na realizację zamówienia, wielkość oraz ilość powtórzonych elementów. Zachęcamy do kontaktu, w celu ustalenia szczegółów.

Cięcie laserem Wrocław – obszar działania:

Obszar naszego działania obejmuje cały Wrocław, między innymi:

 • Fabryczna Wrocław
 • Stare Miasto Wrocław
 • Śródmieście Wrocław
 • Psie Pole Wrocław
 • Krzyki Wrocław

Jeśli jesteś zainteresowany bardziej szeroką ofertą obróbki metali – np. gięcie i walcowanie lub chcesz ciąć inne materiały niż metale, to zapoznaj się z szerszą ofertą dostępną na stronie weles.biz.